Levná kosmetika z drogerie

17. dubna 2017 v 21:40 | Ellie |  Fashion/Beauty
Jakožto student nedisponuji zrovna velkým množstvím peněz, tudíž si rozhodně nemůžu dovolit párkrát do měsíce výlety do Nyxu, Macu nebo Douglasu.
A protože levnější kosmetika z drogerií není vždy úplně kvalitní, rozhodla jsem se s vámi podělit o pár osvědčených a hlavně levných produktů, které používám.



Začneme hezky popořadě se skin care. Můj asi nejoblíbenější krém je tento od Dermacolu. Momentálně ale používám tyto dva od Baley, které mám také ráda.


Micelárními vodami se snažím pleť čistit poměrně často. Vyhovovaly mi hlavně od Dermacolu a Garnieru.




Korektory se staly velmi důležitou součástí mého "líčení" (pokud napatlání korektoru, pudru a řasenky považujete za líčení :DD) Úplně nejvíce jsem si zamilovala tento od Rimmelu (dole na obrázku). Zároveň mám ráda i tento jejich pevný korektor (nahoře na obrázku). Oba dva dobře kryjí a docela dlouho vydrží.


Používala jsem i korektor od Rival de Loop. Tato značka je opravdu velmi levná a tomu odpovídá i kvalita výrobků. Já jsem tento korektor používala asi před rokem a na takové to "první líčení" mi opravdu vyhovoval.
Zde vám bohužel nejsem schopna poskytnout žádnou fotku, protože tento produkt už nevlastním a na interetu jsem tento konkrétní nenašla. Ale věřím, že v drogerii v regálku této značky dokážete tekutý korektor najít :)

Rovnou zůstaneme u značky RdeL, ale přesuneme se k pudrům. Tento produkt mi opět velmi vyhovoval, když jsem s líčením začínala.


Poté mám hodně ráda i tento "krajkový" od Dermacolu, který jak můžete vidět, už moc krajkový není, protože se mi ho povedlo rozbít a jakž takž jsem se ho pokusila spravit. Hezky voní a i přes tu malou nehodu dlouho vydrží.


A nakonec můj nejoblíbenější pudr od Essence. Má hodně bytelné balení (což se o tom od Dermacolu říct nedá), nádherně zmatní a dlouho vydrží.


Štětců moc nevlastním, ale můj nejnovější úlovek je tento od značky For your Beauty. Je krásně hebký a i poměrně hustý. A navíc se mi strašně líbí jeho dřevěný design


Produkty od Miss Sporty mi nikdy nevyhovovaly. Musím vám, ale ukázat tyto dvě řasenky, které jsem si opravdu oblíbila. První je klasická černá. Řasy mi krásně zahustí a lehce prodlouží. Ze začátku mi sice vůbec nevyhovovala ale po nějakém ase jsme si sedli :D Druhá řasenka je fialová. Sama o sobě je naprosto strašná, protože řasy slepí, prodlouží a vůbec nezahustí. Pokud ji ale nanesete přes černou řasenku, vytvoří moc pěkný efekt, který se hodí hlavně v létě.


A jako úplně poslední zde mám tento barevný balzám od Essence. Já rtěnky, lesky ani nic podobného moc nepoužívám, ale toto mi vyhovuje. Je lehce hydratační, hezky voní a trochu barví.



A to už pro dnešek vše.
Doufám, že jste si užili Velikonoce a že vám moje rady přišli alespoň trochu vhod :))

Zrdroje fotek: vlastní tvorba/Google
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama