Pretty Little Liars Tag

29. června 2017 v 16:30 | Ellie |  Něco navíc
Před pár dny vyšel oficiálně poslední díl mého oblíbeného seriálu Pretty Little Liars (zkratka pll).
Když vycházely první série, byl poměrně populární pll tag. Já jsem se ho rozhodla napsat až teď po skončení seriálu, abych to tak nějak celé shrnula a sdělila vám své poznatky a názory.
Předem vás upozorňuji, že tento článek obsahuje hromadu spoilerů a někdo, kdo pll nesleduje, se asi nebude úplně orientovat :D
Ještě bych asi podotkla, že otázky jsem našla na internetu, nebo jsem si je sama vymyslela.
Která lhářka je tvoje nejoblíbenější?
Nejvíce mám ráda Spencer. Líbí se mi jak má na skoro všechno plán, je mazaná a chytrá. S její postavou se stalo asi nejvíce všemožných zvratů, takže je i hodně zajímavá. Navíc herečka Troian Bellisario je strašně krásná :D <3Kterou lhářku máš naopak nejméně ráda?
Hodně nesympatická je mi Alison. Ze začátku hlavně kvůli tomu, že byla zdánlivě zápornou postavou a postupem času se mi svým chováním zprotivila ještě více. Ani mi nesedí její vztah s Emily. Nemůžu si pomoct, ale Emily se mi rozhodně více líbila s Paige :(Který pár je tvůj nejoblíbenější?
Zaručeně Hanna a Caleb. Jejich vztah džel v seriálu hodně dlouho, takže už je to vlastně taková srdcovka, která k pll neodmyslitelně patří.


Který rodič ze seriálu je ti nejsympatičtější?
Sympatická je mi hlavně Hannina matka Ashley, ale i Hastingsovi by za normálních okolností určitě byli fajn.


Kdyby jsi mohla mít šatník jakékoliv postavy z pll, jaký by to byl?
Aria se sice dříve oblékala originálně, ale mě by to rozhodně neslušelo. Takže bych si vybrala asi Hannin šatník a Ariino oblečení ze sedmé série.


Která postava je ti nejpodobnější?
To vy samozřejmě nemůžete posoudit, ale co se týče myšleni jsou to asi Spencer a Mellisa. Přijde mi, že v ohledu na vzhled jsem si nejpodobnější s Ariou.


Jaká je tvoje nejoblíbenější epizoda?
Nejvíce se mi líbili Halloweenské epizody v Ravenswoodu (byly asi dvě :D, byla tam ta paní co mívala vidění, byli na nějaké té oslavě na hřbitově a poté se navzájem naháněli v nějakém strašidelném domě) a když byly uvězněné v domečku pro panenky. V těchto epizodách bylo spoustu napětí a opravdu se mi líbily.


Jak jsi reagovala na to, že Charlotte byla A?
Cece/Charlotte/Charlese jsem nikdy neměla ráda, a proto mi nevadilo, že byla A. Naštvalo mě ale to, když skončilo její léčení a Alison se jí urputně snažila dostat na svobodu.


Co se ti v seriálu nejméně líbilo?
Rozhodně ten "skok" v čase. Líbilo se mi to jako seiál, kde se středoškoláci potýkají se svými problémy, ale najednou z toho byl seriál, kde jsou hlavními hrdinkami dospělí lidé. Nakonec jsem si na to ale zvykla. V poslední epizodě byl také nějaký ten přesun v čase, což mě moc nenadchlo, ale nakonec to všechno zapadlo do sebe a vlastně už mi moc nevadil. Přeci jenom autoři asi chtěli mít pravý happy end s dětmi Alison a Emily, vdanou Ariou a těhotnou Hannou. To by se asi bez toho časového rozdílu nepovedlo.

Co si myslíš o závěru pll?
Rozhodla jsem se, že si nebudu hledat žádné teorie o konci pll. Jedna youtuberka ale o tom před pár týdny vydala video a já jsem si řekla, že ničemu neuškodí, když se na to podívám. Bohužel autorka tohoto videa předpověděla tu "dvojčecí situaci", která v posledním díle nastala, takže jsem ani nebyla moc překvapená. Ale i přes to je tento závěr velmi šokující a myslím, že málokdo ho čekal.
Jiank poslední díl mě ze začátku moc nebavil, ale nakonec se mi líbil a myslím, že to bylo dobré zakončení.


Kdo by měl být A.D. podle tebe?
Já osobně jsem nikdy neměla moc v lásce Lucase. Proto byl mým tipem buďto on nebo Noel, protože ten vždy na nějakou dobu zmizel, ale poté se znovu objevil, tak jsem si do té doby než zemřel, myslela že toto bude ten stejný případ.Tak a to je vše.
Pokud jste tento seriál také sledovali, múžete mi napsat své názory do komentářů, vám ostatním pll velmi doporučuji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ven Ven | 15. září 2017 v 19:56 | Reagovat

Já právě taky typovala, že to bude Lucas nebo Noel. A nakonec bum a je to dvojče Spencer. No, nevím, ale přišlo mi to takové utažené za vlasy. Ale nakonec jsem to zkousla.
Jinak můj oblíbený díl je taktéž v domečku pro panenky. Byl takový hodně živý.

2 ellies-wonderland ellies-wonderland | 21. září 2017 v 17:34 | Reagovat

Díly v domečku pro panenky byly opravdu hodně zajímavé na rozdíl od jiných dílů. To byla asi jediná věc, která se mi na pll nelíbila, že sem tam se objevila nějaká nezajímavá část.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama