Chodov, Vánoce a Stranger things

11. listopadu 2017 v 15:13 | Ellie |  Ze života
Po nějaké té době mám opět náladu sem něco napsat, tak jsem se rozhodla pro tento formát článku, protože se mi opět nashromáždilo pár témat, které bych s vami chtěla probrat.První v mých poznámkách mám něco, co dokazuje, že jsem si tento seznam napsala před poměrně dlohou dobou. Ale i tak se vás na to zeptám :D
Byli jste už na novém Chodově? Toto obchodní centrum bylo asi tak před měsícem znovu otevřeno a podle všeho to teď má být naprosto velkolepé. Já jsem se tam vydala s pár kamarádkami a upřímně jsem ráda, že jsem si na tento výlet rezervovali cely den.
Abych vám tak popsala, jak to tam vypadá. Jdete rovně chodbou a najednou se před vámi rozprostře křižovatka nebo jakási roztrojka. My jsme se snažili jít pořád rovně, abychom to pro začátek obešli celé dokola. Celý tento jeden kruh nám prosím pěkně zabral něco okolo dvou až tří hodin a to jsme nevlezli do každého obchodu. Druhé patro jsme proběhli jentak zběžně a ve třetím jsme taky moc nepobyli, protože už nás to už nebavilo :D
Musím ale říct, že jinak se mi tam opravdu líbilo, ale asi mám stále radši svoje klasiky v o něco menším měřítku, jako je třeba Palladium nebo Nový Smíchov.


Druhým tématem trochu navážeme na to první. I když jsme na Chodově byla někdy na začátku října, už to tam bylo plné vánočních ozdob, stromečků a sněhuláků. Dneska jsem zapla televizi a vyskočilo na mě asi deset vánočních reklam za sebou. Ne že bych si stěžovala, vánoční reklamy například na t-mobile jsou jako vždy naprosto geniální, ale není přeci jenom pořád ještě trochu brzo?
Už o mě možná víte, že já Vánoce opravdu zbožňuji, ale toto vánoční šílenství na začátku listopadu mi přijde trochu přehnané.
Prostě si myslím, že teď si máme užívat podzimní atmosféru a ne se rovnou z léta přehoupnout do zimy, stromečků atd. atd.


V každé Chvilce zamyšlení s Ellie se s vámi podělím i o nějaký seriál. Na tento jsem narazila nedávno díky Twitteru a absolutně jsem se do něj zamilovala. Jedná se o Stranger things, které se podle mě perfektně hodí do aktuální podzimní atmosféry. Jedná se o tajemný a i docela sci-fi seriál, kterému nedávno vyšla druhá série a budou prý i další.
Jedna z mnoha výhod tohoto seriálu je to, že je od Netflixu, takže na novou epizodu nemusíte čekat každý týden, ale dostanete celou sérii pěkně najednou.
Když už jsme u těch seriálů, tak nedávno opět začal vycházet Riverdale. Já se na druhou sérii děsně tešila, protože tu první jsem si naprosto zamilovala. Bohužel ale musím říct, že se mi její pokračování vůbec nelíbí. Není to jenom tím, co se stalo v posledním díle, ale celý děj a reakce postav mi přijdou přehnané a občas ani nedávají smysl.
A to je ode mě vše.
Do komentářů můžete napsat svůj názor na výše rozebíraná témata a já se na vás udu těšit zase někdy příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama