Moji oblíbení youtubeři

17. listopadu 2017 v 16:43 | Ellie |  O mně
Po dlouhé době jsem se rozhodla přidat něco k tématu týdne, protože se konečně jedná o téma, ke kterému mám alespoň trochu blízko a napadá mě, co k němu napsat.
Už nějakou dobu jsem vám chtěla doporučit nějaké své oblíbené tvůrce ve sféře youtube a momentální téma "Youtube a blog" mě alespoň donutilo to konečně udělat.
Ještě bych pro začátek asi měla říct, že vám doporučím převážně zahraniční kanály, protože za a) na české už ani moc nekoukám a b) ty dobré určitě většna z vás zná, narozdíl od těch zahraničních, kterých je opravdu hodně a je velká pravděpodobnost, že je vůbec znát nebudete.Emma

Mám takový dojem, že o této švédské youtuberce jsem se tu už někdy zmínila.
Její podzimní videa jsou prostě dokonalá stejně jako její podzimní playlist na spotify, který momentálně poslouchám pořád.
Videa natáčí v angličtině a její docela hezky rozumět vzhledm k tomu, že mluví pomaleji než rodilí mluvčí.


Simply Nailogical

Jak už nadpis asi napovídá, jedná se o youtuberku, která se zabývá tvorbou převážně o nehtech. Někomu by to asi mohla připadat nudné, ale když se podíváte na její kanál, najdete tam spoustu vtipných a střelených videí. Musím vás ale upozornit, že se zde kromě jiného nachází i spousta ne vždy úplně slušných vtipů.
Cristine (tak se jmenuje :D ) je z Kanady a musím říct, že když jsem na ní začala koukat, občas jsem měla problém jí porozumět, ale teď už mi to nijak nevadí.


Zoella

O Zoe jste alespoň slyšeli určitě všichni. Je to britská youtuberka a natáčí takové ty typické beauty videa tzn. hauly, tutorialy a tak dále.
Mluví pěknou britskou angličtinou a úplně nejradši mám její každoroční "24 days with Zoella", kdy před Vánoci vydává videa každý den + mají vánočn tématiku. Jediné co mě docela mrzí je to, že nestíhám sledovat její vlogy na kanále MoreZoella, protože jsou vždycky šíleně dlouhé :D


Safiya Nygaard

Safiya je americká youtuberka, která natáčí převážně videa jak zkouší různé věci. Například si kupuje věci co jí poradí reklamy na facebooku a podobně.
Tato videa jsou opravdu vtipná a líbí se mi styl jakým natáčí. Mluví pěknou americkou angličtinou a myslím že není nijak náročné jí rozumět.


SaraBeautyCorner

Dostáváme se k norské tvůrkyni, která natáčí anglicky. Byla to první zahraniční youtuberka, kterou jsem začala sledovat a občas jsem jí i rozumněla xD. Myslím, že je ideální právě pro ty, kteří nemají angličtinu ještě tolik naposlouchanou, vzhledem k tomu že mluví pomaleji a natáčí DIY videa, u kterých vždy vidíte co dělá, takže jí nepotřebujete rozumnět na 100%.


Sarah Betts

Když jsem vám u norských youtuberek říkala, že mluví pomaleji a dobře jim porozumíte, tak teď se jedná o pravý opak. Sarah je z austrálie a obzvlášť ve svých starších videí mluví opravdu rychle a někdy jí prostě nerozumím :D
Má opravdu pozitivní a "sluníčkovou" tvorbu a myslím, že je skvělá na zvednutí nálady.


Pointlessblog Vlogs

Dostáváme se k prvnímu a poslednímu zástupci mužského pohlaví v tomto článku :D Až při psaní tohoto článku jsem si uvědomila, že se prakticky vůbec nekoukám na zahraniční youtubery a převažují u mě youtuberky.
Alfie je přítel již výše zmíněné Zoelly a natáčí denní vlogy. Opět se zde potýkám s tím, že nemám moc času si každý den sednout a na video se podívat, ale sem tam se mi podaří nějaké zhlédnout.


Čeští youtubeři

Jak už jsem psala na začátku, myslím si, že ty známější české outubery známe včichni, takže jsem se rozhodla sem jenom vypsat moje nejoblíbenější. Patří mezi ně určitě Kovy, Shopaholic Nicol, Getthelouk a Adele Brandi.
Znáte nějaké z těchto youtuberů? Jací jsou vaši oblíbení? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 17. listopadu 2017 v 17:18 | Reagovat

Mě trend YouTuberů míjí, nesleduji nikoho :)

2 Anet Anet | 17. listopadu 2017 v 22:44 | Reagovat

Emmu miluju! Aktuálně moje nejoblíbenější youtuberka :)

3 tema-tydne tema-tydne | Web | 19. listopadu 2017 v 18:18 | Reagovat

Zařazuji do výběru, ať si v tomto směru mohou někteří z nás rozšířit obzory :)

4 ellies-wonderland ellies-wonderland | 20. listopadu 2017 v 19:52 | Reagovat

[1]: Mě to už také postupně opouští, ale v poslední době jsem se zasekla právě na zahraniční tvorbě :D

[2]: Přesně tak :D

[3]: Děkuji :)

5 Markii Reed Markii Reed | Web | 26. listopadu 2017 v 11:28 | Reagovat

Řekl bych, že sleduji poměrně velké množství zahraničních youtuberů, ale tyto neznám. České rovněž sleduji, ale pomalu mě to opouští a zkrátka mi přijde, že už nejsou tak zábavní jako v minulosti; každý se každým předhání, kdo udělá trapnější challenge nebo prank a mají z toho prachy. To je nuda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama