1. narozeniny blogu

30. ledna 2018 v 16:18 | Ellie |  Aktuálně o blogu


Dámy a pánové, dneska je to přesně rok, co jsem vydala první článek na tomto blogu!

Upřímně jsem vůbec nečekala, že mi to tu vydrží takhle dlouho a zatím je to můj nejdéle trvající blog. Aby jste tomu rozumněli, ještě před tímhle jsem měla asi miliardu jiných blogů na různá témata, které mě vždy po nějaké době přestaly bavit, a tak jsem je smazala. Po chvíli se opět objevila chuť něco napsat a já si založila další.
Zkusila jsem spoustu různých domén od píše.cz až po blogspot, měla jsem povídkové, nehtové anebo i kočičí blogy a dokonce jsem zkoušela psát i v angličtině.

Pak mi někdy minulý rok touhle dobou začalo psaní opět chybět a já jsem si založila Ellies Wonderland na blog.cz. Tím jsem se po spoustě tématických blozích vrátila k typickému až deníčkovému formátu, kam píši všechno co mě napadne.
Musím se přiznat, že ani nevím, kdy jsem si tento blog založila, a proto jako narozeniny beru první vydaný článek, který tu pořád ještě můžete dohledat. Je to taková zvláštní úvaha nad tématem týdne, ale i tak se mi stále líbí, jak jsem jí napsala.
Taková menší zajímavost je to, že po založení tohoto blogu mě chuť psát opět opustila, takže byl nějakou dobu prázdný. Chvíli jsem uvažovala, že ho smažu bez vydání jediného článku, ale nakonec mě zaujalo již zmíněné téma týdne a mě blogování zase chytlo.


Možná někoho z vás napadlo, proč právě Ellies Wonderland? Když jsem přemýšlela nad jménem pro tento blog, byla jsem zrovna docela posedlá Alenkou v říši divů. Proto mě napadlo, že když sem chci psát vlastně úplně všechno, co mě napadne, bude to také taková moje malá říše divů. A protože "Wonderland" mi přišlo až moc krátké, přidala jsem před to ještě svoji přezdívku.

Za ten rok se toho hodně událo. Samozřejmě toho ve všech různých směrech bylo víc než dost, ale já bych se chtěla zaměřit pouze na to, co se dělo tady na blogu. Zvládla jsem zveřejnit více než 50 článků, ale nějaké z nich jsem buď vrátila do soukromých, nebo jsem je smazala úplně. Proto nemohu úplně přesně říci, kolik toho tady přistálo. Takovou menší kuriozitkou by byl asi můj článek o 10ti nejhezčích hercích. Ten se tu moc neohřál, protože jsem do něj zařadila své tehdejší herecké crushe a platonické lásky. Bohužel se mi už asi o měsíc později líbili úplně jiní herci a já jsem tento příspěvěk smazala.

V čem jsem za ten rok rozhodně nevynikala, je pravidelné vydávání článků. Musím ale říci, že i přes pár docela velkých prodlev, jsem každý měsíc vydala alespoň jeden článek.
Celkem jsem si asi třikrát kompletně změnila design blogu, což je na jeden rok docela dost. Můj úplně nejoblíbenější je momentální vzhled, ale moc se mi líbil i tento zimní, který tu donedávna byl.

V tomto prvním roce jste mi i projevovali velikou podporu jakožto čtenáři, jak už pomocí komentářů nebo třeba tím, že jsem se dostala do výběru tématu týdne, nebo jsem v září byla blogem dne.


Na závěr tohto kratičkého článku bych vám chtěla poděkovat za podporu, která mě vždy nakopne do psaní dalších článků a doufám, že nám to tu vydrží ještě nějakou dobu a já vám za rok budu moct znovu děkovat ku příležitosti druhých narozenin této malé říše divů.Zdroje obrázků: Pinterest, blog.cz, tema-tydne.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama