3 týdny, 3 akce a 3 knížky

22. června 2018 v 18:36 | Ellie |  Ze života
Už hodně dlouho se tu neobjevil na 100% osobní článek, ve kterém bych vám popsala, jak se mám, co dělám a tak.
Vzhledem k tomu že i přes končící školu a dohánění známek byly mé poslední 3 týdny poměrně akční, rozhodla jsem se pro napsání něčeho takového právě teď.
Na moje poměry to byl čas opravdu nabitý. Nejsem nijak akční a můj život nejlépe popisuje ta tak moc profláklá značka "anti social social club". Nemám potřebu se každý pátek opít a trávit víkendy mimo domov. Ale i přes to jsem si těch pár posledních týdnů užila a musím říct, že i pro takového introvertního asociála jako jsem já je fajn, sem tam zkusit něco nového.Nejlogičtější bude, když pojedeme hezky chronologicky. Jako první se v našem městě pořádaly menší slavnosti. Chápeme se, prostě pouť, hrstka stánků s jídlem a pár no name kapel, o kterých nikdy nikdo neslyšel. Tato akce je každým rokem úplně stejná a to jediné dobré na ní je to, že dává příležitost pro nějaké setkávání. Já jsem tedy strávila víkend s většinou mojí třídy a dalšími pár lidmi, protože tato akce přímo vybízí k hromadnému válení uprostřed trávníku v parku, řešení důležitých životních otázek a pití.
Celé se to neobešlo ani bez skupinové návštěvy pouti, která sice nestojí za nic, ale se správnými lidmi je to vždycky fajn. Jenom na korábu jsme byli za sebou asi třikrát a autodrom jsme málem zbořili.Další týden následovala skoro typická "americká" párty. Akorát chyběly červené kelímky a navíc jsme měli oheň. Sešla se nás prostě parta lidí a řešily/děly se podobné věci jako týden před tím. Nechyběl ani bazén a obrovská trampolína, na které posléze většina lidí vytuhla. Víc snad ani komentovat nemusím.Poslední akce o které se zde zmíním následovala hned týden na to, ale už se nejednalo o žádnou chlastačku ehm . . . kamarádskou sešlost. Moje oblíbená česká booktuberka a vůbec první tvůrkyně svého druhy, kterou jsem kdy sledovala Markéta z kanálu Svět podle Marillee, pořádala v knihovně na Mariánském náměstí v Praze knižní bazar. Knížky za nízké ceny v rámci výletu do Prahy? Tam jsem rozhodně nemohla chybět. V knihách jsem se přehrabovala snad hodinu, přičemž jsem si jako správná fanynka málem odnesla Girl Online od Zoelly v originálu, O dívce Grace nebo nějaký thriller.

Tímto se dostáváme do poslední části tohoto článku. To bych nebyla já, abych i do úplně osobního a vyprávěcího článku nějak nezakomponovala knihy. V těchto pár týdnech jsem si totiž pořídila tři normální, papírové knihy. Jakožto zchudlý student si knihy v offline podobě kupuji jen vyjímečně.
Navíc mám ještě nějaký slevový kód na albatros media, který určitě využiji a ku příležitosti konce školního roku se určitě nějak nahromadí peníze navíc. Tudíž moje nakupování sna nekončí :D. Proto také plánuji napsat svůj oficiálně první bookhaul, ve kterém se objeví i knížky právě z těchto tří týdnů. Teď už vám jenom prozradím, že ty tři co jsem si nakoupila teď jsou Smrtka, Cizinka a Reset.

A jak se máte vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 27. června 2018 v 6:56 | Reagovat

Je skvělý, že si zkusila něco nového! Tohohle "studentského života" jsem se vždycky bála. Říkala jsem si, co na tom asi tak ostatní vidí.. No a pak jsem to jednou zkusila se správnými lidmi a bum. Právě z těhlech akcí se tvoří jedny z nejkrásnějších vzpomínek. :)

Jinak já to teď měla jak na horské dráze, jednou to bylo skvělý, právě takovýhle akce, úžasný zážitky a pak na malou chvíli přišlo něco na nic (většinou spojené se školou, protože ten konec roku byl vááážně zabiják:D) .. Ale myslim, že tak je to asi všude.
Přeju klidný konec školního roku a boží začátek prázdnin! <3

2 Chloé ▲ Chloé ▲ | Web | 28. června 2018 v 14:52 | Reagovat

To je super program :) připomíná mi to, když jsem já byla teenager :) a knížky, to je moje, takže teď jich mám objednanou asi tunu. takže se nemůžu dočkat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama