Jedno rychlé díky

6. října 2018 v 21:59 | Ellie |  Aktuálně o blogu

Když jsem dneska ráno (samozřejmě v rámci prokrastinace) otevřela správu blogu, ukázala se mi až podezdřele vysoká návštěvnost. Projela jsem hlavní stránku a zjistila, že se tam dostal můj článek o tom, co mě dělá členem havraspárské koleje.
Bohužel jsem celý den byla v jakémsi časovém presu a k napsání nějaké své reakce jsem se dostala až teď.
Jenom bych chtěla říct, že zrovna tohle je něco, co dokáže člověka ohromně nakopnou do toho, co dělá. Mně se to momentálně opravdu hodilo, protože i kvůli škole bylo u mně na blogu docela mrtvo a já se opět dostala do jedné z těch fází, ve kterých zpochybňuji to, co dělám, jestli to vůbec dělám dobře a jestli to má nějaký smysl. A právě tohle mi ukázalo, že to smysl má.

Paradoxně se na hlavní stranu dostal článek, u kterého ani nevím jestli jsem s ním spokojená. Líbil se mi ten nápad, ale s jeho zpracováním jsem se vztekala tak dlouho, že jsem to nakonec celé vydala jenom kvůli tomu, kolik času na to padlo. Už od konce prázdnin ležel tento článek ve složce rozepsané a já jsem do něj nespočetněkrát nakoukla, něco připsala a ze zoufalství to celé zase zavřela, protože jsem si s tím vůbec nevěděla rady :D

Ještě jednou tedy děkuji za tento malý blogerský úspěch a také samořejmě za všechny komentáře, kterých je tu teď také nadprůměrně a já si toho opravdu vážím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama