Aktuálně o blogu

Jedno rychlé díky

6. října 2018 v 21:59 | Ellie

Když jsem dneska ráno (samozřejmě v rámci prokrastinace) otevřela správu blogu, ukázala se mi až podezdřele vysoká návštěvnost. Projela jsem hlavní stránku a zjistila, že se tam dostal můj článek o tom, co mě dělá členem havraspárské koleje.
Bohužel jsem celý den byla v jakémsi časovém presu a k napsání nějaké své reakce jsem se dostala až teď.
Jenom bych chtěla říct, že zrovna tohle je něco, co dokáže člověka ohromně nakopnou do toho, co dělá. Mně se to momentálně opravdu hodilo, protože i kvůli škole bylo u mně na blogu docela mrtvo a já se opět dostala do jedné z těch fází, ve kterých zpochybňuji to, co dělám, jestli to vůbec dělám dobře a jestli to má nějaký smysl. A právě tohle mi ukázalo, že to smysl má.

Paradoxně se na hlavní stranu dostal článek, u kterého ani nevím jestli jsem s ním spokojená. Líbil se mi ten nápad, ale s jeho zpracováním jsem se vztekala tak dlouho, že jsem to nakonec celé vydala jenom kvůli tomu, kolik času na to padlo. Už od konce prázdnin ležel tento článek ve složce rozepsané a já jsem do něj nespočetněkrát nakoukla, něco připsala a ze zoufalství to celé zase zavřela, protože jsem si s tím vůbec nevěděla rady :D

Ještě jednou tedy děkuji za tento malý blogerský úspěch a také samořejmě za všechny komentáře, kterých je tu teď také nadprůměrně a já si toho opravdu vážím :)

Ellie na Goodreads

20. srpna 2018 v 13:33 | Ellie
Opakovaně příchozí si možná všimli nové proklikávací ikonky v menu. Tento článek je tedy jenom hodně rychlý a vlastně jenom informační. Jde o to, že jsem si založila účet na Goodreads. To je sociální síť, kde mez sebou lidé sdílí knižní recenze, co právě čtou a tak dále.
Říkala jsem si, že je to dobrý způsob sdílení knížek a mých názorů na ně s mými čtenáři na blogu. Zároveň buďme upřímní a přiznejme si, že je to i dobrá propagace blogu, o kterém se tak může dozvědět víc lidí.
Pokud tedy máte zájem mě na Goodreads sledovat, určitě tak udělejte, protože jsem tam teď dodatečně doplnila všecny knížky z mé letošní čtecí výzvy i s jejich hodnoceními a odkazy na celé recenze. Zároveň jsou tam i knížky, o kterých zatím recenze na blogu nevyšly.

Tohle bylo jenom takové malé upozornění na novou položku v menu a i reklama na můj účet na této sociální síti a příště se na vás budu těšit u plnohodnotného článku :)


1. narozeniny blogu

30. ledna 2018 v 16:18 | Ellie


Dámy a pánové, dneska je to přesně rok, co jsem vydala první článek na tomto blogu!


 
 

Reklama