Něco navíc

Jak být a zůstat produktivní

25. března 2018 v 19:36 | Ellie
Upřímně toho mám v poslední době nad hlavu a ne vždy mám chuť se pustit do všech povinností, které mám.
Tím "ne vždy" myslím víceméně pořád. Já jsem ten typ člověka, co by se přes den jenom válel a pořádnou produktivní náladu dostane až večer. S tím se bouhužel neshoduje zbytek naší domácnosti. Kdyby bylo po mém, tak se od osmi večer s chutí pouštím do svých povinností, ale v této době už jsou mí mladší sourozenci v posteli a rodiče se také chystají spát, takže moje dupání, šoupání židlí a občasné nadávání není zrovna vítané.
A kvůli tomu, jsem si vybudovala takovou "rutinu" kterou dělám kdykoliv potřebuji udělat kus nějaké práce, do které se mi nechce. Snažím se si věci co nejvíce zpříjemnit a dneska jsem si pro vás sestavila pár tipů, které mi poměrně úspěšně pomáhají.

Seriálová tag

14. února 2018 v 17:10 | Ellie
Momentálně ležím nemocná doma a k takovým těm typickým činnostem, které dělají snad všichni nemocní, je sledování seriálů. Já jsem tak měla možnost se opět přesvědčit o tom, jak velký seriálový maniak vlastně jsem. A protože jsem se rozhodla nezahodit všechen svůj momentálně volný čas jenom čuměním na seriály, napadlo mě skloubit psaní a koukání dohromady. Takže jsem si pro vás formou tagu připravila nějaké moje oblíbené seriály, pro případ kdybyste nevěděli, co dělat se svým časem.


Moje oblíbené, ale naprosto zbytečné twitter účty

18. ledna 2018 v 16:00 | Ellie
Už poměrně dlouho jsem pravidelným uživatelem Twitteru. To je sociální síť určená ke psaní krátkých příspěvků. Je pověstná tím, že si na ní svoje srdíčko vylévají hlavně smutní lidé, když se potřebují z něčeho vypsat, nebo sdělit světu svoje hluboké myšlenky a názory.
Ačkoliv nejsem žádným pravidelným přispěvatelem (napsala jsem všehovšudy jeden tweet), sleduji spoustu různých uživatelů a sdílím s nimi jejich trápení. Kromě nich ale v poseldní době sleduji i spoustu vtipných, zajímavých až naprosto zbytečných účtů, o které bych se s vámi ráda podělila.

Moje organizace času - diáře a tak dále

28. prosince 2017 v 16:20 | Ellie
Článek na toto téma jsem chtěla napsat už poměrně dlouhou dobu, ale rozhodla jsem se s ním počkat až do back to school edice, která se stejně nakonec vůbec nekonala :D
Teď jsem si na to v rámci konce roku 2017 opět vzpomněla a rozodla jsem se, že tématičtější období bude zase asi až v září, takže teď je vlastně ideální čas :D

Pretty Little Liars Tag

29. června 2017 v 16:30 | Ellie
Před pár dny vyšel oficiálně poslední díl mého oblíbeného seriálu Pretty Little Liars (zkratka pll).
Když vycházely první série, byl poměrně populární pll tag. Já jsem se ho rozhodla napsat až teď po skončení seriálu, abych to tak nějak celé shrnula a sdělila vám své poznatky a názory.
Předem vás upozorňuji, že tento článek obsahuje hromadu spoilerů a někdo, kdo pll nesleduje, se asi nebude úplně orientovat :D
Ještě bych asi podotkla, že otázky jsem našla na internetu, nebo jsem si je sama vymyslela.

Letní aplikace

17. června 2017 v 16:00 | Ellie
Vím, že poslední dobou je tady nějak mrtvo, ale to jsem se vám rozhodla vynahradit takovou menší letní sérií článků.
Mělo by v nich jít o to, že vám předám své rady a tipy ohledně cestování nebo obecně celého léta.
A dneska tady máme první článek z této série :)
Protože už začala sezóna dovolených a spousta z vás určitě ještě před koncem školy někam vyrazí, připravila jsem si pro vás pár aplikací, které by vám mohly být při cestách nějak užitečné.

Nejlepší "Inspirational quotes"

9. března 2017 v 0:00 | Ellie
Nevím jak vy, ale kdykoliv já uvidím třeba na Pinterestu nějaký pěkný motivační obrázek, hned ho musím stáhnout. Třeba se na něj už nikdy nepodívám, ale je mi líto ho tam nechat.
Nedávno jsem se prohrabovala svým počítačem a všechny tyhle obrázky jsem našla. Prošla jsem si je a zjistila, že je jich tam pár opravdu dobrých, a že by možná stálo za to, se o ně a o můj názor na ně podělit.
Vybrala jsem pokud možno ty nejoriginálnější, nejpropracovanější a co nejvíc odlišné.
Všechny jsou z Pinterestu, a proto jsou anglicky (proto je to tak i v nadpisu :D ), ale vy co neovládáte angličtinu, nebojte, pokusím se vám je přeložit :D
 
 

Reklama