O mně

What makes me Ravenclaw / Co mě dělá členem havraspárské koleje

29. září 2018 v 17:21 | Ellie
Už dlouho jsem nenapsala nějaký článek čistě o sobě. Pohrávala jsem si s myšlenkou updatování jednoho z mých prvních článků, ve kterém jsem se blogovému světu představila, ale potom mě napadlo něco úplně jiného.
Nedávno jedna z mých oblíbených booktuberek vydala video what makes me slytherin, ve kterém popsala, které její vlastnosti sedí k typickým rysů členů zmijozelské koleje.
Já jsem se rozhodla tímto nápadem inspirovat, protože mi to přišlo jako dobrý nápad a ideální spojení článku o mně a mé zálibě ve světě Harryho Pottera.


Moji oblíbení zahraniční booktubeři

17. srpna 2018 v 19:47 | Ellie
V posledním cca roce jsem začala více pronikat do knižní sféry internetu. Sleduji spoustu bookstagramových účtů (instagramy s knížkami), bookblogů (ve který se pomalu ale jistě mění i ten můj :D ) a rozhodně mi neuniklo ani booktube (kanály na youtube zaměřené na knihy)
Protože článek o mýh oblíbených zahraničních youtuberech měl docela úspěch, rozhodla jsem se i pro takovéhle nepřímé pokračování.MÝCH 5 nej

2. června 2018 v 19:48 | Ellie
Momentální téma týdne "mých pět nej" dnes pojmu úplně doslova. Budeme se totiž bavit o MÝCH pěti nej, tedy 5ti věcech které mám já sama na sobě nejraději. Bezostyšně tak zabrousím do té, poslední dobou tak moc omílané, "selflove" části internetu, protože o sobě bez pochyb mohu říct, že se mám ráda taková, jaká jsem.
Ještě bych asi ráda upozornila na to, že tento článek může působit dost egoisticky a vychloubačně. Proto bych ještě pro začátek zmíním, že jeho cílem je ukázat na to, že každý by si měl na sobě najít nějaké ty klady.

Moje hudební oblíbenosti první třetiny tohoto roku

19. května 2018 v 9:04 | Ellie
Hudba a čtení. Jsem jako chodící klišé. To je mi ale jedno, a protože svou literární vášeň s vámi sdílím poměrně často, rozhodla jsem se teď udělat to samé i s hudbou.
Představím vám tedy interprety a alba, která jsem si zatím oblíbila v tomto roce.
Ráda bych i dodala, že nejsem žádný znalec ani typický stalkovací faoušek (své stalkovací schopnosti si šetřím na jiné věci xD), takže se tu možná najde někdo, kdo bude mít o přesnější informace, v tom případě rozohodně neváhejte mě opravit v komentářích :D
A ještě jedna malá poznámka k nadpisu. Vím, že už je květen, ale třetina zněla mnohem lépe než pět dvanáctin ...


Já a cvičení, zdravý životní styl, atd ...

15. dubna 2018 v 11:48 | Ellie
K tomuto článku jsem se odhodlávala hrozně dlouho. Sice mám přesně vymyšlené o čem všem chci psát, ale bojím se, že to nezvládnu sesumírovat do uspokojivé písemné podoby.
Teď jsem se ale konečně odhodlala a věřím, že článek, který jsem původně plánovala napsat už někdy začátkem tohoto roku, náležitě oceníte. Vše jsem rozdělila do několika kategorií a doufám, že někdo najde tento článek inspirující a zkusí třeba něco podobného :)


Moji oblíbení youtubeři

17. listopadu 2017 v 16:43 | Ellie
Po dlouhé době jsem se rozhodla přidat něco k tématu týdne, protože se konečně jedná o téma, ke kterému mám alespoň trochu blízko a napadá mě, co k němu napsat.
Už nějakou dobu jsem vám chtěla doporučit nějaké své oblíbené tvůrce ve sféře youtube a momentální téma "Youtube a blog" mě alespoň donutilo to konečně udělat.
Ještě bych pro začátek asi měla říct, že vám doporučím převážně zahraniční kanály, protože za a) na české už ani moc nekoukám a b) ty dobré určitě většna z vás zná, narozdíl od těch zahraničních, kterých je opravdu hodně a je velká pravděpodobnost, že je vůbec znát nebudete.

Ellie vs. Back To School

24. srpna 2017 v 15:30 | Ellie
Už brzy zase skončí prázdniny, což je velmi smutná doba, do které se spousta blogererk a youtuberek snaží vnést pozitivní energii svými "back to school" videy a články, kde se nám pokouší ukázat, jak si zpříjemnit celý školní rok.
Bohužel já mám na celý tento back to school formát poměrně odlišný názor.

Něco málo o mně

3. února 2017 v 16:41 | Ellie
Dnes jsem se rozhodla vám napsat, kdo vlastně jsem.
Někdy mě totiž strašně štve, když si projíždím něčí blog a o tom "někom" skoro nic nevím.
Normálně bývá mým zvykem psát takovéhle články jako vůbec první článek daného blogu, ale tentokrát jsem se k tomu dokopala až teď :D
 
 

Reklama