Podzimní články

Podzimní wishlist 2018

14. října 2018 v 16:50 | Ellie
Udělala jsem to vloni a najednou mám náladu udělat to zase. Prostě si sepsat seznam několika věcí, které "nutně potřebuji". Jaké jiné úplně mega profláklé období je k tomu vhodnější než podzim? Po létě máme skříně plné crop topů a sukní ale na teplejší svetry a dlouhé kalhoty, které nekončí 10 cm nad kotníkem, už se zapomnělo.
Proto jsem se rozhodla si sepsat nový wishlist i pro letošek. Koupím si většinu těchto věcí? Pochubuji. Ale zase to budou tak trochu i typy pro vás a zároveň jeden z těch článků, který vás dostane do podzimní nálady.
Je mi jasné, že těch kolují momentálně po internetu tisíce, ale slibuji, že zde nebudu psát o pumpkin spice latte, velkých šálách a celé to nedoplním gify poletujícího listí a deště :D Toho si užijeme ještě víc než dost a já si to šetřím na to, až jedno deštivé odpoledne dostanu náladu, napsat něco typicky blogersky podzimního.

Co dělat když jste nemocní

20. října 2017 v 12:00 | Ellie
S podzimem samozřejmě přichází i období chřipek, nachlazení a jiných nemocí.
A když už zůstanete doma, po nějaké době vás už nenapadá, čím by jste se mohli zabavit. Toto téma se momentálně týká i mě, protože právě ležím doma s horečkou.
Proto jsem se rozhodla v rámci zabavení sama sebe (a možná i vás) sepsat pár rad o tom co, bychom my nemocní mohli doma dělat, aby jsme se neukousali nudou.

Podzimní wishlist 2017

3. října 2017 v 16:35 | Ellie
Podzim už je tady a s ním i potřeba se na něj trochu naladit.
V minulém článku jsem se s vámi podělila o věci, které se k podzimu hodí a mám je ráda. Dnes to trochu otočím a povím vám o pár věcech, které by se mi v tomto období určitě hodily.
Nebude to ale jen tak ledajaký whislist, protože jsem se rozhodla zařadit i různé zážitky a momenty.

Já a podzim

26. září 2017 v 16:00 | Ellie
Už podle počasí nebo data jste možná zaznamenali, že už je tady opět podzim.
Vím, že v dnešní době je toto tvrzení trochu klišé, ale podzim je moje nejoblíbenější doba v roce.
Přijde mi, že dnes má podzim rád každý druhý (nebo to alespoň říká :D ) ale bývaly doby, kdy se na mě díky tomuto tvrzení ostatní dívali skrz prsty.
Stejně jako letos v létě mám spoustu nápadů na články s podzimní tématikou, takže jsem vytvořila rubriku podobné té letní.
Dnes bych se tedy tak nějak na úvod této série s vámu chtěla podělit o věci, které podle mi k podzimu neodmyslitelně patří.


A aby jste pochopili, že jsem opravdu cvok, tak tady je screenshot z mého mobilu, kde jsem si nastavila odpočítávání do podzimu :D

 
 

Reklama